Współpraca B2B

ShakeSphere to nie tylko świetnej jakości shaker, to także jeden z najlepiej sprzedających się artykułów sportowych w USA, Anglii i Australii.
Dlaczego więc nie wykorzystać go do:
– zwiększenia swoich zysków w sprzedaży
– wprowadzenia nowego atrakcyjnego produktu w sklepach sportowych, sklepach z odżywkami dla sportowców, różnego rodzaju sklepach przy salach gimnastycznych, siłowniach, centrach fitnessu, itp.

Ale to nie wszystko.

Shakesphere jest nie tylko ładnie zaprojektowanym, wykonanym z wysokiej jakości materiałów gadżetem, To przede wszystkim użyteczny produkt, który zwyczajnie ułatwia codzienne życie i treningi oszczędzając przy tym czas, pieniądze i nerwy.

Co więcej, nie jest on tworem jakieś agencji marketingowej, która zapragnęła nagle zarobić trochę kasy na branży fitness… bo ShakeSphere został stworzony przez jednego z najwybitniejszych angielskich sportowców, a jego obecna forma jest wynikiem doświadczeń wyniesionych z wielu lat ciężkich treningów. Niestety docenią to tylko te osoby, które wylały trochę potu na salach treningowych i wiedzą, do jakiej pasji może doprowadzić kiepskiej jakości, zawodny sprzęt – choćby to był tylko zwykły shaker.

A skoro tak, to dlaczego by nie wykorzystać Shakesphere do promocji własnej marki, siłowni czy klubu – najlepiej z własnym logo… to żaden problem

Zainteresowanych serdecznie zapraszamy do kontaktu…
tel: +48 605 042 709
mail: kontakt@shakesphere.com.pl