fbpx

ShakeSphere shaker – co to w ogóle jest?

ShakeSphere to wysokiej jakości shaker, mający kulistą podstawę i pokrywę tworzące razem kształt kapsuły, co w połączeniu z gładkim, wysokiej jakości materiałem z którego jest wykonany oznacza, że jego zawartość nie może utknąć w rogach, nie przywiera do ścianek – a więc idealnie się miesza (zupełnie jak w urządzeniach elektrycznych). Co więcej – oszczędza pieniądze i jest po prostu ładnie zaprojektowany. Jesteśmy tak przekonani o jego wyjątkowości, że wydaliśmy nie mało pieniędzy na jego opatentowanie.

ShakeSphere shaker – w szczegółach

Całą tajemnicą sukcesu Shakesphere jest opatentowany kształt w połączeniu z najwyższej jakości materiałami. Kształt kapsuły i brak narożników w połączeniu z super gładką powierzchnią tworzą wręcz idealne środowisko do mieszania, pozwalające sile odśrodkowej na dokładne rozbicie wszystkich składników mieszanki, bez potrzeby stosowania jakichkolwiek dodatkowych akcesoriów. Nie ma rogów – więc nic nie utknie w zakamarkach, nie będzie żadnych pozostałości a więc zmarnowanych pieniędzy, energii, a dokładne mycie i pozbycie się przykrego zapachu, tak uciążliwe w przypadku innych shakerów, w przypadku Shakesphere ogranicza się tylko do szybkiego przepłukania butelki czystą wodą.

SahkeSphere – unikalny kształt

Wieczko i podstawa to dwie przeciwległe półkule tworzące po zamknięciu kształt kapsuły. W połączeniu z gładkim wysokiej jakości materiałem sprawia to, że w środku powstaje wręcz idealne środowisko do mieszania – eliminujące potrzebę używania dodatkowych „mieszadełek”. Dzięki temu kształtowi w butelce prawie wcale nie zachodzi zjawisko remanencji (przylegania składników do ścianek) – co w ostatecznym efekcie sprawia, że wszystkie składniki są idealnie zmieszane i zapobiega powstawaniu nieprzyjemnych zapachów. Dzięki przesuwnemu zamknięciu – nadmiar płynu ze spodu zamknięcia zsuwany jest przy otwieraniu z powrotem do butelki – dzięki czemu po otwarciu, nawet kropla nie spadnie na ubranie, które mamy nadzieję także będzie nosiło logo Shakesphere.

ShakeSphere – a akcesoria

Kształt Shakesphere sprawia, że nie potrzebne są żadne mieszadełka: kulki, pałki, sprężynki i temu podobne trudno-zmywalne, łatwo-gubialne ustrojstwa. Ponieważ sam napój jest zawsze idealnie zmiksowany nie ma też potrzeby używania żadnych równie nie możliwych do dokładnego wyczyszczenia siatek, sitek itp.

ShakeSphere – a bezpieczeństwo

Tak Shakesphere jest produkowany w Chinach – a co nie jest? Ale w naszych produktach używamy tylko bezpiecznych, najwyższej jakości tworzyw sztucznych. Nasze produkty są bez BPA (a to naprawdę ważne – poczytaj sobie), zgodne z CE (bez tego nie byłoby Dragons’ Den) i certyfikowane przez FDA (Amerykańską Agencja Żywności i Leków – bez tego certyfikatu moglibyśmy co najwyżej pomarzyć o tytule roku w Men’s Health Magazine).

ShakeSphere – najważniejsze cechy

1. idealny napój + zaoszczędzone pieniądze2. pojemność 700 ml
3. wygodny, ergonomiczny kształt
4. materiał zapobiegający wyślizgiwaniu z rąk
5. wygodna pętla na palec
6. niekapiące zamknięcie = zero plam na ubraniu
7. bez BPA, za to z CE i FDA

ShakeSphere – instrukcja - przeczytaj koniecznie!

Odkręć pokrywę, dodaj składniki oraz wodę lub mleko, zakręć pokrywę. Upewnij się, że nasadka zamykająca znajduje się w pozycji zamkniętej (równo z końcem pokrywy), a następnie potrząsaj przez około 10 sekund – i już. Podczas mieszania miękkich owoców najpierw dodaj owoce bez płynów, energicznie wstrząsaj przez 10 sekund, a następnie dodaj wodę lub mleko lub połącz z suplementami jak wyżej. Pij zgodnie z wymaganiami. Uwaga: co prawda Shakesphere nadaje tylko do mycia ręcznego, suszenia na ociekarce do naczyń lub ręcznikiem, ale za to można do dowolnie zamrażać włącznie z zawartością. W razie potrzeby nasadkę ślizgową można zdjąć – w tym celu wystarczy przesunąć ją całkowicie do tyłu a następnie lekko podważyć.

Shakesphere – ostrzeżenia

ShakeSphere jest zaprojektowany do szybkiego i łatwego użycia. Czyszczenie jest tak łatwe, że nie trzeba go nawet wkładać do zmywarki, ale uwaga uszczelka silikonowa przy nasadce ślizgowej – nie nadaje się do gorących temperatur zmywarki! Myj tylko ręcznie!

Wyłącznym dystrybutorem produktów

ShakeSphere Products Ltd. na terenie Polski

jest firma: Milton sp z o.o.

tel: +48 605 042 709

mail: kontakt@shakesphere.com.pl