fbpx

KIM JESTEŚMY​

RICK BEARDSELL

ShakeSphere CEO i guru projektowania produktów Rick Beardsell to 3-krotny rekordzista świata 3 , 7-krotny mistrz świata (+ jeden medal brązowy) i 2-krotny mistrz Europy (+ jeden medal srebrny) w biegach na 200, 400 metrów oraz w sztafecie 4 x 100. Osiągnięcie takich wyników wymagało nie tylko lat treningów i poświęceń, ale przede wszystkim żelaznej woli i determinacji. Doświadczenie i profesjonalna wiedza zdobyte przez lata kariery zaowocowały kolejnym sukcesem – stworzeniem marki ShakeSphere dającej wszystkim ludziom kochającym sport i fitness doskonałe produkty pomagające w osiągnieciu wspaniałej formy.

ESZTER BEARDSELL

Menedżer ds. Komunikacji międzynarodowej – Eszter Beardsell, jest specjalistką w zakresie współpracy i obsługi klienta. Jej atutem jest profesjonalna wiedza i bogate doświadczenie w kontaktach z różnymi krajami i kulturami. „Moja pasja polega na zdrowiu i kondycji. Z przyjemnością mogę powiedzieć, że udało mi się pomóc innym w osiągnięciu zdrowego stylu życia„ w drodze a praca z ShakeSphere dała mi możliwość robienia tego, co kocham.”

FRANK FANG

Asia Production Manager – Frank Fang, ma ponad 8 lat doświadczenia w projektowaniu i zarządzaniu produkcją. „Jako specjalista w dziedzinie inżynierii i materiałów mogłem wykorzystać moją wiedzę aby pomóc ShakeSphere w tworzeniu i wdrażaniu produktów do produkcji, a moje umiejętności interpersonalne pomogły mi zbudować długotrwałe relacje z fabrykami. Sport, który uprawiam nauczył mnie koncentracji i wytrwałości w dążeniu do celu, co jest wykorzystuję w swojej pracy dla ShakeSphere.

ZARZĄD SHAKESPHERE W PRACY

Rick Beardsell

Eszter Beardsell

Frank Fang

CO ROBIMY?

Przyczyną powstania ShakeSphere była chęć stworzenia skutecznego i efektywnego w użyciu shakera. Shakesphere został zaprojektowany i opracowany przez Ricka Beardsella wybitnego angielskiego biegacza, wielokrotnego mistrza świata i Europy oraz 3-krotnego rekordzisty świata. U podstaw projektu legły doświadczenia zdobyte podczas wielu lat ciężkiej pracy a przede wszystkim, świadomość tego, że nic nie może tak bardzo pozbawić radości z treningu jak zawodny i kiepskiej jakości sprzęt – szczególnie w krótkich momentach odpoczynku.

Unikalny, zaprojektowany i opatentowany przez Ricka kształt shakera eliminuje potrzebę używania jakichkolwiek akcesoriów, mieszadełek, sitek itp. Wystarczy sam kształt kapsuły, a siła odśrodkowa wykona za nas całą pracę – błyskawicznie połączy składniki mieszanki. Żadne pozostałości nie utkną w kącikach w trakcie mieszania (ponieważ takie kąciki po prostu nie istnieją). Nie ma też potrzeby stosowania jakichkolwiek sitek bo proces mieszania jest tak efektywny, że każdy shake jest idealnie gładki i pozbawiony grudek, a o koszmarze tradycyjnych shakerów czyli zmywaniu, nieprzyjemnym zapachu i mozolnym wydłubywaniu resztek można w ogóle zapomnieć – ponieważ nie ma żadnych resztek. Z shakerami Skakesphere oszczędzasz więc nie tylko czas ale co najważniejsze pieniądze. Ile dokładnie sprawdź w tabeli na stronie głównej. Nie mówiąc już o tym, że świetnie wygląda i doskonale leży w dłoni.

Nie spoczywamy jednak na laurach. Nieustannie prowadzimy testy, słuchamy opinii sportowców, entuzjastów fitness, kulturystów, trenerów oraz pracujemy na nowymi produktami, które jak nasz shaker mają uprościć i uprzyjemnić to co kochamy najbardziej – sport. Nie wahaj się więc wybierz nasz shaker i dołącz do teamu Shakesphere bo pomyśl tylko o ile więcej dzieł stworzyłby Willi gdyby nie rozpraszała go myśl, że znów będzie musiał tracić czas na myciem swego wiekowego tradycyjnego shakera.

Wyłącznym dystrybutorem produktów

ShakeSphere Products Ltd. na terenie Polski

jest firma: Milton sp z o.o.

tel: +48 605 042 709

mail: kontakt@shakesphere.com.pl